Bractwo Rycerskie "Fidei Defensores"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-03 20:01:59

gorgar

Plebs

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 3
Punktów :   

Współpraca

Witam i na wstępie pozdrawiam!

Widze po forum że młodą grupą jesteście i dobrze fajnie jest mieć takich zapaleńców nie daleko. A pomysł mam taki, a raczej zaproszenie na Festyn Rycerski w Pastuchowie. Jest to już druga organizowana przez nasze bractwo (www.bractworsb.pl.tl) impreza. Co do terminu nie jesteśmy jeszcze pewni ale na pewno będzie to lipiec 2009 roku.

Jeśli wyrazicie cheć współpracy to wtedy napisze coś więcej bo teraz mi sie nie chce.

POzdrawiam raz jeszcze

Gorgar - Schlesischen raubritter

Offline

 

#2 2008-12-04 00:03:26

Bard

Kobold

9258906
Zarejestrowany: 2008-05-08
Posty: 41
Punktów :   
WWW

Re: Współpraca

Witam.

Zacna to propozycja i chętnie przyjąłbym zaproszenie w imieniu bractwa, ale... Ano właśnie. Chwilowo mamy drobne braki organizacyjno komunikacyjne, przez co zapaleńców zostało dwóch.  Niemniej jednak do lipca sporo czasu  i mam nadzieję, że uda nam się do tego czasu zorganizować i wtedy z chęcią zaproszenie już oficjalnie przejmiemy.

Pozdrawiam,
Dramshin


I'm not a king
I'm just a bard
how can I trust
if there's good and bad

Offline

 

#3 2008-12-05 15:01:16

gorgar

Plebs

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Współpraca

Spox,, u nas tez jest trudno o dobra siłę roboczą, heheehe. Jesli potrzbowalibyście jakiejś pomocy co do strojów cywilnych czy w uzbrojeniu służymy rada. My jakoś przez to przebrnęliśmy i kilka pomysłów też mamy podpatrzonych z innych bractw.

Kilka ciekawych linków jest na naszej stronce www.bractworsb.pl.tl, tam również jest kontakt do nas.

Salve

Offline

 

#4 2008-12-08 16:28:36

gorgar

Plebs

Zarejestrowany: 2008-12-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Współpraca

Słuchajcie jak macie czas i ochotę to w piątek 12.12.2008 roku w Jaworzynie Śląskiej w Ośrodku Kultury o godz 18.00 będziemy debatować nad pewnymi rzeczami związanymi z ruchem rycerskim i o możliwościach połączenia sił kilku bractw w jeden projekt. Zaproszenia wysyłam również do Joannitów strzegomskich i do zamku grodno bo są to nasi najbliżsi sąsiedzi  w XIII odtwórstwie. Dajcie znać jakoś czy będziecie lub czy w ogóle jesteście zainteresowani takim projektem

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moto-zulawy.pun.pl www.pogotowieratunkowe999.pun.pl www.you-tube.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl